GAMING WEEK – HUMANITARNA AKCIJA

16.12.2019. by

Učenici SREDNJE ŠKOLE LUDBREG organizirali GAMING WEEK (gaming turnir), a umjesto kotizacije skupljali namirnice za Socijalnu samoposlugu Varaždin

Neobično je kada se unutar jedne škole organizira gamerski turnir, a još neobičnije je kada se umjesto kotizacije donose živežne namirnice ili higijenske potrepštine. No, upravo je jedan takav organizirala Srednja škola Ludbreg.

Srednja škola Ludbreg organizirala je dana 14.12.2019.(subota) PS4 FIFA 20′ Gaming week, igranje na konzoli Playstation 4. Turnir kao turnir, rekli bi neki. Ipak, ovaj je nešto drugačiji od ostalih.
Naime, svaki je natjecatelj umjesto novčane kotizacije trebao donirati živežne namirnice, higijenske potrepštine ili druge potrebne artikle koji će biti poklonjeni Socijalnoj samoposluzi u Varaždinu.

Akciju su nazvali “Igraj se i pomogni”, a unatoč tomu što je bio vikend odazvalo se 10-ak učenika. Prikupljeno je puno namirnica za Socijalnu samoposlugu.

Iako je u ovome turniru bilo puno važnije sudjelovati nego pobijediti, istaknut ćemo kako je pobjednik bio učenik 2.d razreda Denis Huđek, koji je u velikom finalu svladao Ante Vukelića.

Akciji su se pridružili i neki djelatnici naše škole te im se ovom prilikom zahvaljujem. Učenicima nije bio problem doći u subotu dobro se zabaviti i pomoći onima kojima je pomoć najpotrebnija u ovo predblagdansko vrijeme.

0002 0001 (1) 0003 0004 0005