Sastanak po projektu AR EDU

10.12.2019. by

Predstavnice hrvatskih partnera u Erasmus+ projektu AR EDU, Srednje škole Ludbreg i Grada Ludbrega, sudjelovale su na sastanku održanom u bugarskom Pazardzhiku 9. prosinca 2019. Domaćin sastanka bila je Profesionalna gimnazija za ekonomiju i menadžment (PGIM). Srednju školu Ludbreg predstavljale su koordinatorica projekta Ivana Rodiger, profesorica engleskog jezika i profesorica matematike i informatike Petra Žiga koja je ujedno i administratorica edukativnog modula AR EDU. Grad Ludbreg zastupale su Svjetlana Horvatić i Melanija Struški.
Na projektnom su sastanku utvrđene aktivnosti i hodogram za 2020. godinu kada će se ovaj dvogodišnji projekt privesti svome kraju višednevnom razmjenom učenika i nastavnika koji će posjetiti Ohridsko jezero i Kochane u Makedoniji. Dosadašnja je suradnja protekla uspješno uz uzajamno razumijevanje i prijateljstvo svih projektnih partnera.
Školi predstoji odabir učeničkih timova prijavljenih po javnom pozivu koji će uz pomoć predmetnih nastavnika-mentora u ožujku sljedeće godine testirati svoje znanje iz STEM predmeta kroz interaktivnu aplikaciju te se natjecati kako bi izborili nagradno putovanje u Makedoniju.
20191209_140323 FB_IMG_1575983469633 20191209_102046