11. Tjedan cjeloživotnog učenja

03.10.2017. by

u ponedjeljak, 2. 10. 2017. počinje nacionalna obrazovna kampanja 11. Tjedan cjeloživotnog učenja (2. – 8. listopada 2017.) koju provodi Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih svečanim otvorenjem u Pučkom otvorenom učilištu Koprivnica.

S obzirom na to da se i većina škola uključila u provedbu kampanje organizacijom različitih aktivnosti, šaljemo vam film  Kreni, nauči, poleti o osobama koje su učenjem i obrazovanjem promijenile svoj životni put, a koji u sklopu svojih redovitih aktivnosti možete prikazati svojim učenicima i nastavnicima.

U okviru kampanje, već tradicionalno dodjeljuju se i nagrade “Maslačak znanja“ za postignuća u učenju odraslih osoba, koja isticanjem i promoviranjem životnih primjera odraslih polaznika različitih programa i oblika učenja potiče i motivira sve građane/ke u Republici Hrvatskoj da se uključe u neki oblik učenja i obrazovanja. I ovaj film također možete prikazivati u vašim školama, a dostupan je ovdje.