Čarolija Božića

09.12.2019. by

Natjecanje učeničkih zadruga “Čarolija Božića”

Učenička zadruga „Zdenček“

U veselom blagdanskom raspoloženju 7.12.2019. god. u Kulturnom centru Ivan Rabuzin u organizaciji Srednje škole Novi Marof, petu godinu za redom, održano je Natjecanje učeničkih zadruga pod nazivom “Čarolija Božića”.

Učenička zadruga „Zdenček“ bila je u konkurenciji sa ukupno prijavljenih 10 učeničkih zadruga s područja Varaždinske županije koji je ocjenjivao stručni žiri u sastavu: Vesna Gužvinec i Zvjezdana Bukovčan, likovne umjetnice te Barbara Frntić nastavnica likovne umjetnosti.

UZ „Zdenček“ dodijeljena je ZAHVALNICA za sudjelovanje u natjecanju Čarolija Božića.

U bogatoj ponudi božićnih ukrasa, poklona, čestitki i suvenira posjetitelji su također mogli izabrati nešto za sebe te poklone za svoje najmilije.

Pomoćni vrtlari, Pomoćni kuhari i slastičari, Pekari te Prodavači zajedno su sa svojim nastavnicama  uložili puno truda u izradu božićnih ukrasa i čestitki, prirodne kozmetike i čajeva, te džemova, kako bi UZ „Zdenček“ – SŠ Ludbreg zabljesnula posebnim blagdanskim ugođajem.

IMG_20191207_161948 IMG_20191207_175133