“Cinkuš Advenski” Ludbreg

19.12.2018. by

Pomoćni vrtlari, Pomoćni kuhari i slastičari, Pekari te Prodavači zajedno su sa svojim nastavnicama  uložili puno truda u izradu božićnih ukrasa i čestitki, prirodne kozmetike i čajeva, te božićnih kolača i džemova, kako bi UZ „Zdenček“ – SŠ Ludbreg zabljesnula posebnim blagdanskim ugođajem. Također su učenice Dorotea Križanić, Anamarija Modrić, Nikolina Matijašec te učenik Dražen Oršuš zajedno sa nastavnicama Ivana Petrinić i Ivana Havaić Marković prisustvovali Božićnom sajmu “Cinkuš Advenski” na Trgu Svetog Trojstva, Ludbreg koji se održavao 16.prosinca 2018. Raznolika ponuda božićnih čestitki i ukrasa, prirodne kozmetike i čajeva od mente, kamilice, kadulje, te kolača, posjetitelje sajma je jako oduševila.

dav dav dav